Inkluzívny tím

Inkluzívny tím spoločne pracuje na podpore všetkých žiakov našej školy. Cieľom inkluzívneho tímu nie je len vzdelávanie žiakov, ale aj ich emocionálne prežívanie, spoločné vzťahy, vzájomné akceptovanie a rešpekt medzi nimi.

Členovia inkluzívneho tímu:

Školský psychológ : Mgr. Renáta Fuňáková

Je k dispozícii žiakom, ktorých trápi akýkoľvek problém, ktorý môže narúšať vzdelávací proces. Je trpezlivým a pozorným poslucháčom, konzultantom a mediátorom pre každého žiaka.

Sociálny pedagóg : Mgr. Iveta Janušková

Vykonáva odborné činnosti v rámci prevencie, intervencie a poskytovania poradenstva a to najmä pre žiakov zo sociálne znevýhodneného prostredia a žiakov ohrozených sociálno-patologickými javmi.

Školský špeciálny pedagóg : Mgr. Alena Šimovičová

Vykonáva odborné činnosti v rámci pomoci žiakom so špeciálnymi výchovno- vzdelávacími potrebami a inými ťažkosťami, ktoré sťažujú proces vyučovania.

Asistent : Mgr. Ivana Gračková

Bc. Soňa Máčalová

Bc. Alžbeta Sýkorová

Pracuje  so žiakmi priamo na vyučovacej hodine. Je pomocníkom učiteľa i žiaka .

• Základná škola

032/6520544