Zoznam učiteľov

 
 
Mgr. Michal Galko Gal Rozvrh
Riaditeľ
 
 
PaedDr. Iveta Bočkayová Boč Rozvrh
Zástupkyňa
 
 
Mgr. Renata Krivošová Kri Rozvrh
Zástupkyňa
 
 
Mgr. Martin Baránek Bar Rozvrh
Triedny učiteľ: V.A
 
 
Mgr. Renáta Behanová Beh Rozvrh
Triedna učiteľka: III.C
 
 
Mgr. Zuzana Benková BenZu Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Monika Cipciarová Cip Učiteľka
 
 
Mgr. Zuzana Drgová Drg Rozvrh
Triedna učiteľka: II.B
 
 
Mgr. Zuzana Dúžeková DuZ Rozvrh
Učiteľka
 
 
RNDr. Antónia Dvoranová Dvor Rozvrh
Triedna učiteľka: IX.B
 
 
Mgr. Renáta Fabová Fab Rozvrh
Triedna učiteľka: V.C
 
 
PaedDr. Ľuboš Gondár Gon Rozvrh
Triedny učiteľ: V.B
 
 
Mgr. Ivan Halgoš Hai Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Barbora Halgošová Hal Rozvrh
Učiteľka
 
 
PaedDr. Lívia Hasajová, PhD. Has Rozvrh
Učiteľka
 
 
Ing. Adela Házová Haz Rozvrh
Triedna učiteľka: VI.A
 
 
PaedDr. Miroslava Kaliňáková Kal Rozvrh
Triedna učiteľka: VI.C
 
 
PaedDr. Eva Kličková Kli Rozvrh
Triedna učiteľka: VII.C
 
 
Mgr. Eva Krátka Kra Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.A
 
 
Mgr. Andrea Labáková Lab Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.B
 
 
Mgr. Róbert Lacík LRa Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Monika Lépöová Lep Rozvrh
Triedna učiteľka: VI.B
 
 
Mgr. Andrea Mandelíková Man Rozvrh
Triedna učiteľka: VII.A
 
 
PaedDr. Miriam Masaryková Mas Rozvrh
Triedna učiteľka: I.B
 
 
Mgr. Soňa Murcinová Mur Rozvrh
Triedna učiteľka: VIII.A
 
 
Mgr. Anna Oravcová Ora Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Naďa Oravcová Orn Rozvrh
Triedna učiteľka: II.C
 
 
PaedDr. Jana Palenčárová, PhD. PaM Rozvrh
Triedna učiteľka: III.B
 
 
Mgr. Lucia Pernisová Per Rozvrh
Triedna učiteľka: I.A
 
 
Mgr. Lucia Plevová Ple Rozvrh
Učiteľka
 
 
Ing. Erika Podskubová Pod Rozvrh
Triedna učiteľka: VIII.C
 
 
Mgr. Jana Rarigová Rar Rozvrh
Triedna učiteľka: II.A
 
 
Mgr. Tatiana Remo Rem Rozvrh
Triedna učiteľka: IX.C
 
 
Mgr. Zuzana Svrčková Svr Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Dana Ševčíková Sed Rozvrh
Triedna učiteľka: IX.A
 
 
Mgr. Šárka Šicková Šic Rozvrh
Triedna učiteľka: I.C
 
 
Mgr. Jana Trembecká Tre Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.C
 
 
Mgr. Jana Valtová Val Rozvrh
Triedna učiteľka: VIII.B
 
 
Mgr. Martina Zubová RyM Rozvrh
Triedna učiteľka: III.A
 
 
Mgr. Martina Žatková Žat Rozvrh
Triedna učiteľka: VII.B
 
 
Monika Ďurišová DuM Vychovávateľka
 
 
Marcela Fabová FaM Vychovávateľka
 
 
Jana Holečková Vychovávateľka
 
 
Renáta Hudáková HuR Vychovávateľka
 
 
Mgr. Iveta Janušková ji Vychovávateľka
 
 
Zuzana Lacková Vychovávateľka
 
 
Bc. Soňa Máčalová MaS Vychovávateľka
 
 
Bc. Renáta Oravcová Orr Vychovávateľka
 
 
Bc. Alžbeta Sýkorová Sa Vychovávateľka
 
 
Mgr. Alena Šimovičová Rozvrh
Školská špeciálna pedagogička
 
 
Mgr. Ivana Gračková GIa Pedagogická asistentka
 
 
Bc. Soňa Máčalová Asistentka učiteľa
 
 
Bc. Alžbeta Sýkorová SYA Asistentka učiteľa

© aScAgenda 2021.0.1274 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 28.06.2021

Novinky

Kontakt

  • Základná škola
    Dlhé Hony 1, 91101 Trenčín
  • 032/6521012

    Školská jedáleň - odhlasovanie obedov
    032/6520544

Fotogaléria