Naša škola sa aj v tomto roku zapojila do grantovej výzvy mesta Trenčín, v rámci ktorej sme sa úspešne uchádzali o získanie dotácie na podporu aktivít v oblasti školstva, výchovy a vzdelávania. Získané finančné prostriedky boli použité na zriadenie a vybavenie relaxačného kútika na druhom poschodí, ktorý je ideálnym miestom pre žiakov na vzájomné stretávanie sa, rozhovory a oddych najmä počas prestávok medzi vyučovacím hodinami. Vďaka pozitívnemu ohlasu veríme, že sa nám podarí pre našich žiakov vytvoriť viac takýchto relaxačno-oddychových zón.
Za finančnú podporu projektu ĎAKUJEME Mestu Trenčín a Združeniu rodičov našej školy.
